Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá 9:00-15:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Muzikoterapie
  4. Muzikoterapie, léčení vibrací tónů
09.11.2021
Muzikoterapie

Muzikoterapie, léčení vibrací tónů

Vidím, vnímám a cítím tělo a jeho energie! Vibrace v různých částech těla jsou jako noty. Každý kousek má svůj tón-svou frekvenci. Mám obrovský dar tyto tóny a frekvence energií vnímat. Když se rozladí jen malá část našich energií, vzniká disharmonie. Záleží na každém jednotlivci a na tom, kolik “falešných tónů” jeho tělo a jeho energeinformační pole vydává. 

Když máte rozladěný svůj vnitřní orchestr, tak se vám zpravidla v životě nedaří. Pokud vyzařujete disharmonii, projevuje se tato skutečnost na základě principu zrcadlení ve vaší tvorbě (tedy ovlivňuje situace a energie, který si do svého života přitáhnete). 

Tina Energy ® Záruka energie

Každý tón v naší originální relaxační hudbě, kterou společně s mým manželem tvoříme, je naladěn individuálně na vaši potřebu. Navnimávám vaší vibraci a pak skládáme hudbu tak, aby její tóny doplnily anebo opravili to, co je uvnitř vás rozladěné. 


Co na to Wikipedie?

Nejstarší zmínky o spojení hudby a medicíny pocházejí ze Starého zákona, kde je popisováno, jak David léčil hrou na harfu deprese krále Saula. Ve starých předoasijských kulturách, v Egyptě a v antickém Řecku byly nejen prakticky, ale i teoreticky propracované koncepce formování člověka pomocí hudby. To se týká např. dionýského kultu, nauky o ethosu v hudbě a Aristotelova učení o katarzi prostřednictvím umění. Nová koncepce muzikoterapie se objevila koncem 17. století. Pod názvem iatromusica vycházela z představy vibrací způsobovaných hudbou – ty z nemocného těla podle této teorie vypuzovaly jedovaté látky. Za nejpřísnosnější se považoval rytmus, proto byly komponovány speciální léčebné skladby tanečního charakteru.


Myslíte si tedy, že správně naladěné tóny mohou vašemu tělu a duši pomoci?

 
 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Služby Tina Energy®
Provozovatel
  • Tina Energy - Záruka Energie s.r.o.
  • Bezručova 2246/31
  • Pod Bezručovým vrchem
  • 794 01 Krnov
  • IČO: 14197006
Kontakty
Zákaznická linka
Zákaznická linka
Po-Pá 9:00-15:00
Website design Tina Energy®
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz